אחרי עבודה

לפי שנתיים, אחרי סיום התואר, התחלתי לעבוד בחברה אחד. את העבודה אהבתי וגם האנשים שעבדו שם היו סבבה. חלק מהתפקיד שלי היה לדבר עם ראשי סניפים של החברה. הייתי דלוקה על אחד מהם בשם רונן. הוא היה צעיר, בן 25, לא נשוי, גבוהה, ברונטי וגוף שרירי. לצערי הוא ממש לא היה מגיב לפלירטוטים שלי. יום אחד מצאתי אומץ להזמין אותו לארוחה . בזמן הארוחה דיברנו על כל מני דברים. הוא היה בן אדם מאוד מעניין. עם הזמן הארוחות שלנו הפכו לדבר שגרתי. ככה עבר חודש. כל הניסיונות שלי לקחת את היחסים שלנו מעבר לעבודה נתקלו בסירוב עם תירוצים שונים. בסופו של דבר שאלת אותו ישירות – האם יכול לצאת משהו אצלנו. התשובה שלו הייתה לא ברורה ויותר דומה לניסיון שוב פעם לברוח מלענות ישירות. התעצבנתי וזרקתי אותו מהראש. כמובן שבזמן העבודה המשכנו כרגיל, כמו שתי אנשים מקצועיים. 
ככה עברה עוד חצי שנה. לחברה שלנו היה יום הולדת והנהלה החליטה לארגן מסיבה גדולה. החגיגה הייתה טובה, כולם היו במצב רוח ממש מצויין. שתיתי קצת יין, אז בשלב כלשהו הרגשתי סחרחורת והחלטתי לצאת לנשום אוויר. עמדתי בחוץ אולי 10 דקות ואז הרגשתי ידיים על הצדדים שלי ואז מישהו לחש לאוזן שלי "תגיעי אלי למשרד בעוד רבע שעה". הסתובבתי ומצאתי את עצמי מחובקת עם רונן. היא נישק אותי חזק. השפתיים שלו היו כל כך עדינות והוא ממש לא התבייש להשתמש בלשון שלו. השתחררתי ממנו ועזבתי בלי להגיד מילה. החלטתי לעצמי לא ללכת לשום מקום. שכחתי מהכל והמשכתי לחגוג. פתאום קיבלתי שיחה. לא יכולתי לדבר בעולם בגלל הראש, לכן יצאתי למסדרון. ברגע שהשיחה שלי נגמר ופתחה דלת לאחד המשרדים ורונן משך אותי פנימה וסגר את המנעול. 
 לבקשה שלי לפתוח את הדלת הוא רק חייך. "מה אתה רוצה?" – אלתי אותו. "אותך" – הוא ענה לי והתקרב אלי. הוא הצמיד אותי אל הקיר. הרגשתי שהוא לא שתה אלכוהול. "מה קרה פתאום אתה מעוניין?" – שאלתי אותו -"כל כך הרבה זמן לא שמת לב אליי". "אני רוצה אותך מזמן, פשוט פחדתי לקבל סירוב" – הוא ענה לי
התשובה שלו הכניסה אתי לשוק. הוא ניצל את זה והתחיל לנשק אותי. לא עניתי לנשיקה. אז הוא התחיל לנשק את הצוואר שלי, העביר עלי עם הלשון. אז הוא הכניס יד מתחת לחולצה שלי. הוא גילה שאני לא לובשת חזייה. חייך והתחיל למחוץ את השדיים שלי. הוצאתי גניחה, הרגליים שלי נחלשו והפסקתי כל ניסיון להתנגד. 
הוא שוב פעם חייך ואז משך את החולצה שלי חזק, שמעתי רעש של כפתורים קרועים נופלים לרצפה. הוא הוריד את החולצה שלי והתנפל עם נשיקות על השדיים שלי. הוא נשך את הפטמות של, ליקק אותם. היה לי קשה לעמוד, זה היה מדהים. הוא הרים אותי והושיב אותי על השולחן. אחרי זה הוא המשיך לשחק עם הפטמות שלי, במקביל הוא הרים את החצאית שלי והעביר עם היד על התחתונים. הם כבר היו רטובים. הוא משך אותם למטה, העביר עם האצבע בין השפתיים, על הדגדגן ואז החדיר אותם לתוך הכוס שלי. 
הוא עבר משדיים והתחיל לנשק את הבטן שלי, אז ירד עוד יותר למטה. ליקק בזהירות בין השפתיים. נישק את הדגדגן והכניס את הלשון עמוק לתוך החור שלי. קשה לתאר את התענוג שהרגשתי באותו הרגע. כאשר הייתי על קצה לפני האורגזמה הוא הפסיק. כמו שהוא אמר לי, הוא רצה להעריך את הרגע הזה. 
הוא העמיד אותי עם הפנים על השולחן, קיפל אותי והתחיל לנשק את הגב. ירד יותר למטה נשך את התחת שלי מספר פעמים, פתח אתו עם שתי ידיים וליקק את פי הטבעת. אני חייבת לציין שם עוד הייתי בתולה. נבהלתי בהתחלה, ניסיתי להשתחרר,  אבל הוא לחש לי באוזן -"אל תדאגי, פשוט תשתחררי" ואני השתחררתי. הוא נישק וליקק את החור שלי, הלשון שלו חדר בפנים. הוא לא הפסיק לשחק עם דגדגן בעזרת אבעות. התחלתי להתקרב לאורגזמה ואז הוא הכניס לי בכל הכוח. לא שמתי לב אפילו מתי הוא הספיק להתפשט. 
הוא זיין אותי ובמקביל הוא הוציא משהו ממגירה, לא הבנתי מה זה. עוד רגע גיליתי שזה חומר סיכה שהוא התחיל למרוח על התחת שלי. הוא המשיך לזיין אותי עד שלא גמרתי. אחרי זה הוא הצמיד את הזין לחור תחת שלי והתחיל להחדיר אותו. הוא עשה את זה באיטיות ככה שלא יכאב לי. לא יכולתי להשתחרר. הוא שוב פעם התחיל לנשק את הצוואר וללטף את השדיים שלי. נתתי את עצמי לרגשות שלי וסוף סוף הצלחתי להירגע. ואז לא שמתי לב איך הוא החדיר את הזין עד הסוף. הוא התחיל לזיין אותי ואם הזמן אפילו התחלתי לעשות תנועות חוזרות כדי להגיע לקצב מענג בשבילי. 
הוא בינתיים שיחק עם הדגדן שלי. גמרתי כמה פעמים. כאשר הרגשתי שהוא הולך לגמור, ירדתי מהזין שלו הסתובבי התיישבתי מולו. בלעתי את הזין ונתתי לו לגמור ישר לתוך הפה. אחרי זה סידרתי את עצמי, הזמנתי מונית ועזבתי את מקום המפגש האינטימי המזדמן שהיה לנו.