אני אוהבת להיות עירומה


היי, קוראים לי, לנה ואני אוהבת להראות לאנשים אחרים את הגוף שלי. אני אוהבת להסתובב ביחד חבר שלי כאשר אני לא לובשת תחתונים. אני ממש לא אוהבת ללבוש חזייה וממש לא אכפת לי שתמיד רואים את הפטמות שלי. פעם אחד אני וחבר שלי נסענו לבקר את החברים שלנו. לבשתי שמלה שחורה קצרה, עקבים ומעיל עור קצר. כמובן שלא לבשתי הלבשה תחתונה בכלל. ראיתי לפי הבליטה במכנסיים שלו שהוא אהב את המראה שלי. בזמן שירדנו בחדר מדרגות הוא החליט לשחק איתי קצת. הוא אמר לי להוריד את החלק העליון של שמלה, ככה שיראו את הפטמות. הוא התחיל לצלם את כל זה ואז שמענו צעדים שלי מישהו מלמטה. רציתי להרים את השמלה חזרה, אבל הוא עצר אותי.
"לא, תישארי ככה"
"אבל הם יראו הכל"
"כלבה לא רוצה להראות את עצמה? אם לא, היא תקבל עונש"
הצעדים התקרבו ואז ראיתי שאלה השכנות שלי הרמתי את השמלה ישר. הם עברו לידי, אמרתי להם שלום. למזלי הם לא ראו כלום. ואז החבר שלי החליט להראות מי שולט כאן.
-"טוב, כמו שאמרתי, יהיה עונש. תורידי את השמלה לגמרי"
זה שנכנסתי לשוק, זה לא להגיד כלום. רציתי להתחיל להתווכח איתו, אבל הידיים שלי הורידו את השמלה בעצמם ונתנו אותו לחבר שלי. לבשתי את המעיל על הגוף הערום שלי.
"בואי, אנחנו מאחרים. לכי קדימה. אם את רואה מישהו, אני מאשר לך להתחבא"
הרגשתי שאני נרטבת. היה לי מראה של זונה אמיתית. החלטתי להשתחרר ולהנות מההרפתקה. הוא הלך מאחורי ושיחק עם הכוס שלי. 
"אני רואה שכלבה אוהבת ללכת ערומה" – הוא אמר לי ונתן לי סטירה חזקה על התחת.
החלטתי לשחק איתו קצת, התקפלתי עם התחת אליו והתחלתי לעשות ביד.
-"כן, תשחקי עם עצמך, אני רוצה שתגמרי עכשיו"
התיישבתי מול הדלת בקומה הראשונה והמשכתי לשחק עם הדגדגן שלי. הוא הסתכל על זה ואז הוציא את הזין שלו והכניס אותו לתוך הפה שלי. מצצתי אותו כמו רעבה, אז שמענו משהו נכנס והתחבאנו במעלית. שם המשכנו את המפגש האינטימי שלנו עד שהוא לא גמר בתוך הפה שלי. אז התלבשתי והלכנו לחברים.