אצל חברה

למרות שזה היה לפני הרבה שנים, אני עדיין נזכרת באותו הקיץ שהזוגיות שלי התפרקה. זאת הייתה פרידה מאוד כואבת ולכן המצב רוח שלי היה לא משהו. יום אחד במסיבה אצל חברה שלה פגשתי ידיד ותיק מאוד שלא ראיתי שנים. לא שמחתי במיוחד לראות אותו, כי לא סתם הפסקנו לדבר בזמנו. קראו לו אור. בשלב כלשהו יצאתי למרפסת והוא יצא אחרי, התחלנו לדבר, התברר שהוא בחור מאוד מעניין, היא לו חוש הומור מדהים והיא הצליח לגרום לי לצחוק. זה נגמר בזה שהוא הזמין אותי לדייט.

כבר בדייט השני הוא נישק אותי, זה היה מדהים, הראש שלי הסתובב. והוא רק חיבק אותי יותר חזק והמשיך לנשק. דייט הבא הוא כבר מצא את הדרך מתחת לחולצה שלי. הוא ליטף את השדיים שלי למחוץ את הפטמות שלי, זה כמעט גרם לי לאבד הכרה. זה היה מספיק בשבילי ובינתיים לא התכוונתי לעשות סקס איתו. יום אחד ביקרתי אצל חברה שלה. היה להם בית פרטי גדול ובעלה האותו זמן היה בחו"ל בנסיעת עבודה, לכן החלטתי להישאר אצלה לישון. ישבנו איתה, דיברנו על כל מיני שטויות. אז להפתעתי הגיעה אור, כבר ישבנו שלושתינו ודיברנו. יותר מאוחר התחלנו לראות סרט, באמצע הסרט חברה החליטה שהיא עייפה ועזבה אותנו לישון.

אני ואור נשארנו לבד לסיים את הסרט. כמה דקות אחרי זה הוא כיבה את האור. כמו שהוא אמר זה הפריעה לו לראות סרט. אז הוא התיישב צמוד לידי והתחיל לנשק אותה. אלה כבר לא היו נשיקות עדינות כמו בדייט שלנו, הוא היה חרמן מאוד. הוא התחיל להפשיט אותי וכאשר נשארתי רק בתחתונים הוא עצר ופשוט הביט בי. אז הוא לקח שדיים שלי ליד והתחיל ללקק את הפטמות שלי, בהתחלה בעדינות ואז יותר ויותר חזק. זה היה כל כך נעים שהתחלתי להתפתל עם כל הגוף. אז הוא ירד יותר למטה והגיעה לתחתונים שלי.

לא ידעתי מה לעשות, הכל קרה כל כך מהר. התחלתי לבקש ממנו לעצור, למרות שהייתי חרמנית נורה. הוא פשוט השכיב אותי, הזיז את התחתונים לצד ואז הרגשתי זין שלו חודר. כמעט נחנקתי, זה לא היה סקס ראשון שלי, אבל היה לו זין ענק! הוא זיין אותי בחור הצר שלי והזין הענק שלו גרם להתחיל לגמור מאוד מהר. הוא המשיך לזיין אותי וזה הרגיש שהסקס שלנו נמשך חצי שעה או יותר. הספקתי לקבל אורגזמה מספר פעמים. לא יודע איך לא הערנו את חברה שלו, אבל אחרי הפעם הזה היה לנו עוד המון מפגשים אינטימיים חמים. אבל זה כבר סיפור אחר.