טיול נדחה

סופ"ש, שנינו שוכבים על הספה בסלון, כל אחד עושה את שלו. אני קורה ספר, אתה רואה סרט. מזג אוויר בחוץ, בא לי לצאת החוצה לטייל.

"בה לך לצאת? מזג אוויר מצוין"

"מה אמרת חמודי?"

"אנחנו צריכים יותר לצאת החוצה, אנחנו תמיד יושבים בבית"

"אולי לא עכשיו, אני בדיוק במקום הכי מאנין"

"לא, עכשיו" – אם המילים האלה סגרתי לו את הנייד, לקחתי אותו ועזבתי את החדר.

"מה את עושה? תחזירי אותו" – התעצבנת משש.

"אני אחזיר לך אם תבטיח שאנחנו יוצאים החוצה"

"אני רוצה לסיים לראות קודם"

"לא יקרה" – נעלתי את הנייד בתוך הארון ואת המבטח סגרתי ביד.

"טוב, את אשמה בעצמך" – החיוך שלך אמר לי ששום דבר טוב לא מחכה לי. התקרבה ותפסת אותי ביד – "בוא נירה מה אני הולך לעשות איתך. על התנהגות הכזאת אני חייב להעניש אותך"

סיבבתה אותי עם הגב אליך והתחלתה לנשק את הגב שלי, אז התחלת לנשוך. בזמן שאתה מחזיק אותי ביד אחד, היד השניה שלך תפסה את השדיים שלי. אז דחפת אותי על מיטה והוצאתה אזיקי עור.

-"אני הולך להעניש אותך על ההתנהגות ואני מכווה שתהיה ילדה טובה ותעשי את כל מה שאני אומר. אם תעשו הכל כמו שצריך אני ידאג שתקבלי פינוק אמיתי"

עיניתי לו כן עם הראש.

"תתיישבי על הברכיים, ידיים אחור"

עשתי כמו שביקשת ממני, סגרת את הידיים שלי עם אזיקי ואז התחלתה לפתוח את המכנסיים, אז הורדת את כל הבגדים. הזין שלך כבר עמד, הרמת את הראש שלי, פתחתי את הפה והזין נכנס עמוק מאוד לתוך הגרון שלי. הבנתי מה אתה רוצה והתחלתי לעבוד עם הלשון. זיינת אותי לתוך הגרון בקצב שלך והחזקת בשערות. אז הוצאת את הזין, העברת עם הראש על השפתיים שלי וקיבלתי סטירה.

"תלקקי אותו"

עברתי עם הלשון על כל הורך, אז ליקקתי את הביצים. שוב פעם תפסת אותי בשיער והכנסת את הזין לתוך הפה. הפעם הייתה הרבה יותר קשוח, היה לי קשה לנשום, קיבלתי על הדרך עוד כמה סטירות. אחרי כמה דקות עשית עוד תנועה חזקה בפנים והרגשתי איך הזרע שלך יורדת לתוך גרון שלי. בלעתי הכל.

"כל הכבוד, עכשיו כמו שהבטחתי מחכה לך פינוק. תשכבי על הגב"

שוב פעם קשרת את הידיים שלי באזיקים, אבל הפעם מעל הראש שלי. התחלתה ללקק, לנשוק את הפטמות שלי. עם הנשיקות המשכתה את הדרך למקום הרגיש שלי.

"את כל כך רטובה!"- חייכת, העברת עם האצבעות על הכוס שלי ואז שוב פעם סטירה. רציתי לצרוח.

"אני יודע שאת אוהבת את זה"

המשכתה ללטף אותי שם עם היד, אז הלשון נכנס לפעולה. שתי אצבעות נכנסו פנימה והתחלת לזיין אותי איתם במהירות. הגניחות שלי הפכו לחזקות מאוד. כאשר הרגשתי שהאורגזמה שלי מתקרבת עצרת והכנסתה את הזין שלך שכבר שוב פעם היה מוכן לפעולה. זיינת אותי לכל האורך, זה היה הגבול שלי, גמרתי. אבל אתה ממש לא התכוונת לעצור. פתחת את האזיקים.

"תעמדי על ארבע"

עשיתי מה שהוא אמר לי. ירדתי עם הרגליים על הרצפה כאשר הגוף שלי נשאר על המיטה. שוב פעם הכנסת את האצבעות אחרי כמה תנועות הזין שלך שוב פעם החליף אותם. תפסת את השיער שלי ומשכת לאחרוה, זיינת אותי ממש חזק. אז הרגשתי חומר סיכה קר על התחת שלי, ידעתי מה יקרה אלה וזה היה מחרמן אותי חזק. הוצאת את הזין מחור אחד שלי והתחלת להכניס לחור השני. גנחתי חזק.

"הכל בסדר?"

"כן, מצוין, רק על תעצור"

"בסדר מתוקה" – אם המילים האלה הכנסתה את הזין עד הסוף. הוא זיין אותי בעדינות.

"אל תרחם עלי, תהיה יותר קשוח"

"טוב, ביקשת בעצמך" – התחלת לקדוח את החור שלי בכל הכוח . הצעקות שלי כבר שמע כל הבית, היה לנו על הזין. אז התחלת לגנוח והרגשתי זרע בתחת. הוא נפל עלי, לא היה לשנינו כוח אפילו לקום.

אחרי מקלחת הוא שאל אותי עם בה לי לצאת לטייל עדיין.

"לא אחרי דבר כזה אני רוצה לשכב או אפילו לישון"

"טוב תנוחי, כי יש לי תוכניות לערב"

"איזה?"
"את תדעי בערב"