משחקי שליטה

העובדה כי משחקי תפקידים היא פריצת דרך אמיתית במין, המסוגלת להביא יחסי מין לרמה חדשה. אבל זה לא הכל, כי מומחים בתחום הסקסולוגיה הלכו רחוק יותר וקבעו כי סוג מסוים של משחקי תפקידים יכול להתאים את הרקע הרגשי ביחסים , להסיר מתח,לשחזר את הנפש, אשר, באופן טבעי, תציל את הזוגיות מסכסוכים והתמוטטויות עצבים. אנחנו מדברים על משחקי שליטה.

אז מה הסוד של משחקים כאלה?

סביר להניח, שעכשיו אתם לא ממש מבינים מה מונח על כף המאזניים. אז בואו נבין, לא נתחיל עם מינית, אלא במערכות יחסים וזוגיות. אז, כפי שכולנו יודעים, כמעט אף פעם אנחנו לא יכולים לעזוב את עבודה בעבודה, אנחנו גוררים את כל החוויות ובעיות הביתה, וכתוצאה מכך המשפחה שלנו וקרובים שלנו סובלים. אבל אלה הן התכונות של הטבע האנושי, ולכן אין שום דבר שאפשר לעשות בקשר לזה. אבל משחקי שליטה עושים עבודה מצוינת כדי לשחרר אותנו מכעס ועוול לכאורה שהתבצר.

עכשיו בואו נראה למה משחקים כאלה מסוגלים. שעבוד והשפלה או משחקי שליטה זה משחקי סקס הכוללים סוגי שונים של השפלות של בן\בת זוג שלכם. זה כולל גם השפלה מנטלית וגם פיזית. זה כולל: עלבונות, סטירות, קללות, חגורות, אזיקים, הלקאה וכן הלאה. כמובן שכל התנאים של המשחק חייבים להיות בהסכמה מלאה של בני הזוג, השניהם חייבים לדעת את הגבולות. לכן מתעוררת השאלה: איך הכל עובד? מאוד פשוט, תוכלו לפרוק את כל העצבים שנצברו לא בחיים אמיתים, איפה שכמובן אתם יכולים להעליב את הבן\בת זוג שלכם, אלא בזמן המשחק. בסופו של דבר אתם גם תשתחררו מעצבים שלכם וגם תוסיפו קצת פלפל לחיי הסקס שלכם.

אם משחקים כאלה מסקרנים אתכם, אבל אתם לא יודעים איפה להתחיל? בוא נחקור את המשחקים הפופולריים ביותר בתחום.

שפחה ואדון

ככלל, גברים זקוקים לפריקת רגשות שליליים יותר מאשר לנשים, ולכן, בתרחיש זה נתחיל. בין אם אתם אוהבים את זה או לא, אבל אם אתם מתכננים משחק כזה,אתם בהחלט תצטרכו לבקר חנות סקס עם צעצועים מיוחדים. כמובן, תמיד תוכלו להסתדר עם תחליפים שונים (למשל, במקום שוט תוכלו להוציא חוגרה מהמכנסיים), אבל, כפי שמראה הניסיון, אביזרים מיוחדים משחקים תפקיד מכריע ביצירת ריאליזם.

כמובן, שאסור לשכוח על המראה: קולר סביב הצוואר, תחתוני עור או לטקס או מחוך, גרביוני חגורה. למעשה, ישנן שתי אפשרויות להתפתחות האירועים: או שאתם מסכמים מראש על משחק כזה או שיוצרים אפקט של ספונטניות ומנסים להפתיע את בני זוגכם. כמובן שהבחירה היא רק שלכם.

תחשבו, אם בן זוג שלכם אוהב הפתעות, יכול מהר להבין מה קורה במאת ולזרום עם המשחק, אז כן הפתעה זה תמיד מצוין. אבל אם המצב הוא כזה שיכול לקראות אי הבנה כל שהיא, עדיך לסגור הכל לפני.

בואו ננתח תסריט עם הפתעה שיכול להתאים לאשה שרוצה להפתיע את בעלה. היא בוחרת את היום שבעלה בטוח מגיעה הביתה בעצבים, היא עושה את הכנות ופוגשת אותו בכניסה עם שוט וכל מגוון הצעצועים האחרים.

-" הייתי ילדה רעה מאוד היום!"

-"מה איתך?"

-"אדוני, אני לא צריכה את הסלחנות שלך, אתה חייב להעניש אותי כמו שצריך!"

"ולמה בדיוק היית ילדה רעה?"

-"או, אדון שלי, אני לא הכנתי ארוחת ערב ולא עשיתי כביסה!"

אז היא מכנסיה ליד שלו את השוט או חגורה וזהו – חצי הדרך הם כבר עברו. תאמינו שאף גבר לא יסרב להמשיך את המשחק ובכיף ישחק את התפקיד של האדון. לפי סטטיסטיקה כל גבר אחרי משחק כזה יהיה אסיר תודה לבת זוג שלו על החוויה.

עבד ומלכה

כמו שאתם מבינים, המשחק הזה דומה למשחק הקודם רק עם שינוי של התפקידים. יש רק שוני אחד שצריך לקחת בחשבון. לשכנע אשה להיות בתפקיד של עבד יותר כל מאשר את הגבר והרבה מהגברים יכולים לסרב למשחק סקס כזה. לכן עדיף לא לעשות את זה בהפתעה כי הבעל יכול לא להבין את המשחק.

דוגמה למשחק כזה יכולה להיות מהסוג הזה:

-"על הברכיים עבד, למלכה שלך היום אין מצב רוח, אז אני הולכת להעניש אותך"

-"לא, המלכה, בקשה לא!"

"זה על חוסר כבוד שלך והתנהגות רעה!" – היא מוציא את השוט ועושה מה שצריך.

כמובן שבמשחקים כאלה צריך לדעת את הגבול. יש אנשים שלמרות שיודעים שזה משחק מקבלים את הדברים יותר מידי קרוב ללב.

אז, בסיכום, צריך לשים לב לעיקר – לא כל זוג מוכן להרחיב את גבולות החיי הסקס שלהם בדרך זו. אולי מדובר במבוכה, חוסר בטחון עצמי או סטיגמות מסוימות. אבל, תנסו לזרוק את כל זה בצד ולגלות רגשות חדשות ולגוון את הסקס. תוכלו מיד לשים לב איך הזוגיות שלכם תתחיל לשחק בצבעים חדשים. בהצלחה.