סקס על הבוקר

האם אתם אוהבים סקס כמו שאני אוהבת אותו? גוף מכופף מהנאה, פטמות עומדות, החור הברות רטוב ומבקש תשומת לב, זין עומד שכבר מוכן להרפתקה ומנשיקה עמוקה מלאה בתשוקה.

איו הרבה דברים שיכולים להשתוות לסקס על הבוקר. אני אוהבת לעשות את זה ממש מוקדם, איך שפתחתי את העיניים. יש כאלה שאומרים שקפה זה מה שמאיר אותם על הבוקר, אבל אני לא מסכימה איתם בכלל. אני בטוחה שסקס על הבוקר תמיד טוב לבריאות הגופנית והנפשית שלנו. וזה גם לא משנה לי מה יהיה, סקס רגיל או שהוא יענג את הטוסיק שלי עם זין. בכל מקרא מצב רוח מצוין לכל היום מובטח לי.

אם זה קורה בסופ"ש, אז אפשר גם לעשות את זה מספר פעמים. וזה קורה בערך ככה:

אני כבר לא ישנה, פשוט לא בה לי לצאת ממתחת לשמיכה. אז אני מרגישה איך יד גולשת על העור שלי. ירכיים, בטן, שדיים, כתף…. אני מרגישה צמרמורת בגוף שלי. הפטמות שלי כבר קשות ועומדות. אני מרגישה את הנשימה החמה שלו, את השפתיים שלו נוגעות בפטמות ומתחילות למצוץ אותן. אז השמיכה הולכת לצעד, אני פורשת את הרגליים שלי בהזמנה, היד מלטפת אותי בין הרגליים. אז היד נעלמת ואני הרגשתי את הלשון שלו. הוא מלקק אות היטב, אני נצמדת אליו והמיצים שלי זורמים ממני חזק. אז אני מרגישה את הזין שלו, הוא מכניס באיטיות וככה מגרת את השאריות של החלום. אני שומעת את בעלי אומר לי "בוקר טוב". בהכלת בוקרת טוב, איך הוא יכול להיות לא טוב כאשר מאירים אותך ככה.

לא קפה מאיר בבוקר….ממש לא קפה.